2015-02-14

❤ HAPPY VALENTINE’S DAY ❤

Witajcie :)

Macierzyństwo jest tak pochłaniającym i fascynującym zajęciem, że szkoda mi czasu, który miałabym spędzić nad robieniem zdjęć i pisaniu posta - ten czas mogę poświęcić synkowi, który z  każdym dniem się zmienia :)

Dlatego na tą chwilę jeszcze nowe stylizacje nie będą się pojawiały, ale że już  powietrzu czuć wiosnę, to pewnie mnie to zmotywuje :)

A tymczasem mam nadzieję, że dzisiejszy dzień spędzacie z wyjątkowymi w Waszym życiu osobami! :) Dla mnie walentynki w tym roku są cudowne - spędzam je aż z dwoma najważniejszymi mężczyznami w moim życiu :)

Mój synek Jaś życzy Wam udanych Walentynek :)


Pozdrawiam Was :)
M. :)

2015-01-04

Baby boy :)

Witajcie :)

Wiedzieliście o tym, że szczęście może być mierzalne? Że jego jednostką miary są kilogramy i centymetry?

Ja dowiedziałam się o tym 26.12.2014. W ten dzień o 8:15 pojawiło się na świecie MOJE SZCZĘŚCIE :)
Moje Szczęście w centymetrach osiągnęło wynik 53, a w gramach 3350. 

Przedstawiam Wam mojego synka Jasia :)




Ponieważ obecnie poznajemy się z moim synkiem, potrzebuję jeszcze trochę czasu, by wrócić do blogowania, ale z pewnością nas tu nie zabraknie :)

Pozdrawiam Was :)
M. już nie w DWUPAKU :)