2011-02-13

English shopping... czyli to,czym wypchałam torbę:)

Czas pokazać chociaż część z moich ostatnich wyjazdowych zakupów:) Miałam listę konkretnych rzeczy do kupienia i jestem mega zadowolona, bo dzięki tej metodzie nie przywożę już ciuchów, z którymi nie wiem co potem zrobić:) Chociaż płaszcz, który jest widoczny na zdjęciach nie znajdował się na mojej liście MUST HAVE'ów... :) Ale zawsze gdzieś tam chciałam płaszcz właśnie w tym kolorze! (kobieta zawsze się sama najlepiej usprawiedliwi z zakupów:D)

Najtrudniejszą do zdobycia była koronkowa sukienka... tak przeze mnie wyśniona, tak upragniona! Znalazłam w sklepie Internacionale ( http://www.internacionale.co.uk/ ) sukienkę na ramiączkach, jaśniejszą,ale za dużą... kilka dni chodziłam i ją mierzyłam... Aż w końcu poszłam tam z siostrzyczką, która nagle podeszła do mnie z jedyną na sklepie, i to TAKĄ!,  koronkową sukienką... i to w moim rozmiarze! Byłam zachwycona:) i jestem wciąż:D  A siostrzyczka często przynosi mi  szczęście;)

Na sobie mam też szpilki - tak, jak można się było spodziewać - kupiłam kolejne:) i kopertówkę z Primarka.

Siostrzyczce dziękuję jeszcze raz:*
I już strasznie tęsknię:*

7 komentarzy:

 1. sukienka jest poprostu boska!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piszesz, że kolekcjonujesz buty. Mogła byś zamieścić w jednej z notek swoją kolekcję ? Oczywiście jeśli chcesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Wam:) ja jestem zakochana w tej sukience:D

  NAUGHTY GIRL po pierwsze miło mi,że chcesz mnie poobserwować:) Jeśli chodzi o kolekcję... Buty mam w wielu różnych zakamarkach, w wielu szafkach... i jest to zabieg celowy:D Żeby mój mężczyzna nie dostał zawału;) Ciężko mi jest znaleźć taki moment,żeby wszystko wyjąć i porobić fotki, jak go nie ma, ale udało mi się to z butami, które mam na wierzchu - czyli tymi najczęściej noszonymi:) Post i zdjęcia już wkrótce:)

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Loving the bag!

  Pls visit and follow my blog on http://myfashionstateofmind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze :)