Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koszula. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koszula. Pokaż wszystkie posty

2015-03-30

Frędzle

Witajcie :)

Ostatnio cieszyłam się jak to nas pogoda rozpieszcza, a teraz jesteśmy uwięzieni w domu przez przeraźliwe wichury :(
I jeszcze dodatkowo walczymy z chorobą :( Dlatego nie rozpisuję się zbytnio, bo uciekam wygrzewać się pod kołdrą, a Was zostawiam ze zdjęciami z soboty. Mam nadzieję, że wiosna wróci do nas na dobre.









 koszula/ kurtka -AeWoman
  buty - Allegro
jeansy/ torebka - New Look

 
Do następnego! :)
M.

2015-03-05

Skater skirt & over knee boots

 
 
Witajcie :)
 
Dzisiaj zestaw z rozkloszowaną spódnicą ze skórzanymi wstawkami.
Do niej delikatna koszula z białym kołnierzykiem i długi wisior. Pogoda pozwala już na lżejszy ubiór, więc wybrałam biały, wiosenny płaszczyk, a do tego moje ukochane muszkieterki - muszę nadrobić ten czas, kiedy z brzuszkiem nie mogłam sobie pozwolić na chodzenie w nich.
Zostawiam Was ze stylizacją i pędzę do synka, który dzisiaj dzielnie zniósł szczepienie :)
 
 
 
 









koszula - Primark  
  płaszcz - nn
spódnica - allegro
kozaki - Reserved
 
Do następnego! :)
M.
 


2013-03-17

Biker boots! / Sztywniara.

Dzisiaj mam dla Was zaległe zdjęcia:) Do bikerów musiałam się bardzo długo przekonywać, bo pomimo tego, że są świetnymi butami - mają jedną ARCYWAŻNĄ wadę - są PŁASKIE! A ja zdecydowanie nie noszę płaskich butów, co chyba dało się już na blogu zauważyć;) 

Set bardzo prosty. Skórzane portki+biała koszula, sweter z łatami, bransoletka z kolcami no i ONE - bikery:)








A dlaczego sztywniara? Bo jestem obecnie lekko usztywniona...



Tak się skończyła dla mnie chęć poprawienia swojego wyglądu z popularną trenerką. Nie ma to, jak zrobić sobie krzywdę we własnym domu na własnej podłodze;)
Właśnie zauważyłam, że mam tu sweter, który chciałam Wam pokazać w secie, ale już chyba nie będzie okazji, bo idzie wiosna... a minie chwila zanim pozbędę się usztywnienia. Ale będę miała sporo czasu, żeby poprzeglądać szafę i porobić w niej porządki, ale to jak polepszy się stan drugiej ręki - na niej gipsu nie ma, ale jest bandaż. I to wszystko nabroiłam za jednym razem!:)

Tyle na dziś. Ciężko mi się pisze... :)

2012-03-23

Post na szybko :) czyli fast post;)

Mam kilka minut do wyszykowania się i wyjścia do pracy stąd ten pośpiech:)
Niewiele mam zdjęć, ale coś tam jest! Zestaw, w którym bardzo dobrze się czuję - moje bardzo już stare jeans'y (dziury były kiedyś tylko przetarciami materiału:)), koszula, ramoneska i szpilki!
Dla mnie to idealny zestaw na co dzień, czuję się w nim kobieco, ale jednocześnie mega wygodnie :)



 Kiedy na ramoneskę robi się za ciepło zamieniam ją na moją ukochana malinową marynarkę, a koszulę na zwykły biały t-shirt! I tak czuje się najlepiej ;)



jeans'y - Motivi
ramoneska - C&A
koszula - H&M
buty - Primark
Marynarka - NN


A jaki jest Wasz ulubiony codzienny zestaw?