Pokazywanie postów oznaczonych etykietą botki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą botki. Pokaż wszystkie posty

2015-04-12

Marmurkowe leginsy

Witajcie :)

Dzisiaj post z bardzo podobną stylizacją do ostatniej, ale jednak trochę zmienioną :) Tym razem leginsy marmurkowe i czarno-biała tunika. Ramoneska z frędzlami, jest idealna na obecną pogodę :)

Nie rozpisuję się dzisiaj -   uciekam do mojego syneczka ;) a Wam życzę udanego tygodnia! :)














  kurtka /leginsy -AeWoman
  buty - Allegro
tunika - New Look
naszyjnik - Cubus
okulary - Mohito

 
Do następnego! :)
M.


2015-03-30

Frędzle

Witajcie :)

Ostatnio cieszyłam się jak to nas pogoda rozpieszcza, a teraz jesteśmy uwięzieni w domu przez przeraźliwe wichury :(
I jeszcze dodatkowo walczymy z chorobą :( Dlatego nie rozpisuję się zbytnio, bo uciekam wygrzewać się pod kołdrą, a Was zostawiam ze zdjęciami z soboty. Mam nadzieję, że wiosna wróci do nas na dobre.









 koszula/ kurtka -AeWoman
  buty - Allegro
jeansy/ torebka - New Look

 
Do następnego! :)
M.

2014-08-28

Futrzana tunika na mamuśce w depresji. vel. Wielki Ptak.

Idzie jesień. Tak nieznośnie i nieodwołalnie. Ostatnio bywało mi źle. Źle, bo zimno. Źle, bo mgła. Źle, bo spodnie za małe. Źle, bo tak. Nie wiem czy dopada mnie depresja, czy to wahania hormonów, ale źle mi i już! I jeszcze ta jesień. Nie chcę jej. I też chcę jej. Bo po jesieni będzie zima. A w zimie będzie ważny i wyczekiwany dzień :) I mam tu na myśli Wigilię. Bo znając moje szczęście to ten dzień spędzę na porodówce. To już moim zdaniem przesądzone jest. Muszę dostać za swoje. Ja też mojej mamie sprezentowałam niezwykłą gwiazdkę ;) Całe życie psioczyłam na moją datę urodzenia. Wszyscy zarobieni, nikt nie pamięta. Imprezy nie da się zrobić... I zawsze mówiłam, że po pierwsze: moje dzieci to muszą urodzić się LATEM a już absolutnie nie zimą! Po drugie: absolutnie nie w grudniu. Po trzecie i najważniejsze: ABSOLUTNIE NIE W WIGILIĘ. Dlatego myślę, że to przesądzone. Mój Mały Książę już sobie wykalkulował i to wie. A ja wiem, że nie dostanie na imię Adam! I wiem, że zaczęłabym uwielbiać swoją datę urodzin. Bo dostałabym najpiękniejszy prezent, jaki można sobie wyobrazić :)

To tyle z rozważań młodej mamuśki szarganej poziomem hormonów. Zostawiam Was ze stylizacją, którą w momencie spadku wspomnianych hormonów, nazwałam pięknie WIELKIM PTAKIEM. Takie małe skojarzenie z ulicą Sezamkową, obrazujące fantastyczne samopoczucie młodej mamuśki ;)


Do wielkiego ptaka założyłam leginsy, bo przecież-w-spodnie-już-się-nie-mieszczę. A jako, że zimno - botki z cienkiej ekoskóry. A i udało mi się dopaść ostatnio przypadkiem torebkę. Biegłam przez sklep i ją zauważyłam, miałam 2 sekundy na decyzję, bo i tak byłam spóźniona. No i mam:)

Teraz to już chyba na tyle :) 
Zdjęcia! :)










okulary - Mohito
tunika -AeWoman
  ramoneska - New Look
leginsy/ naszyjnik/ bransoletki - Primark
torebka i botki - sklep NN


Do następnego! :)
M. w dwupaku :)
I oby bez stanu depresyjnego ;)

2012-11-08

Jesienne botki camel...

Jakiś czas temu pokazałam Wam swój jesienny zakup - botki w kolorze camel, więc przyszedł tez czas, żeby pokazać je w stylizacji :)

W końcu z szafy wyjęłam skórzaną kurtkę, która przeleżała tam dłuuugie miesiące.
Było ciemno bardzo jak robiłam zdjęcia i coś spodnie i buty wyszły dużo ciemniejsze niż w rzeczywistości... Ale w końcu jest jesień, nie ma co oczekiwać wiecznie pięknego słońca;)
Pod kurtkę włożyłam sweterek z "falami" ;) który mnie zauroczył i musiałam go kupić! (ile razy ja już sama sobie mówiłam, że MUSIAŁAM coś kupić... też tak macie? :) )

Stylizacja typowa do biegania po mieście / sklepach, buty mimo wyyysokiej koturny są bardzo wygodne, leciutkie i do tego mega miękkie :) Szal zarzucony ze względu na to, że jestem strasznym zmarzluchem, a kurtka nie jest zapinana pod szyję.
Wrzucając te zdjęcia dochodzę do wniosku, że pilnie muszę sobie kupić jakąś nową torebkę! ;)



spodnie / jeans - Zara 
sweter / sweater - AeWoman
kurtka / jacket - Orsay
torebka + szal / bag + scarf - Atmosphere
buty / shoes - eszpilki.pl










2012-11-06

I'm getting married!

Troszkę mnie nie było i przy okazji tyle się wydarzyło!

Zdecydowanie NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie to oświadczyny mojego ukochanego! Było jak z bajki - w pięknym ( i bardzo ważnym dla mnie! ) miejscu, padł na kolana i zapytał czy zechcę zostać jego żoną. No jak mogłabym odpowiedzieć inaczej niż TAK?:D 
Zgodziłam się, co oznacza, że WYCHODZĘ ZA MĄŻ!!! 
Ciężko mi jeszcze w to uwierzyć:)))) Jesteśmy w trakcie decydowania się na lokal, gdzie urządzimy nasze wesele. Fotografa już zaklepałam:] Całe szczęście zdarzyło mi się współpracować z super fotografem i od razu do niego napisałam. Nie mogę się doczekać kiedy wyruszę na pierwsze poszukiwania SUKNI!
Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu zarezerwujemy termin:))) Na przyszły rok!
Ponieważ jestem tym wszystkim niesamowicie podekscytowana, na pewno będę się Wam chwalić postępami;)

Teraz aktualnie jestem na L4, więc mam trochę czasu na nadrobienie zaległości - możecie się spodziewać sporej ilości zdjęć:)

Dzisiaj wrzucam wam seta znowu ze skórzanymi spodniami - w końcu odważyłam się je zakładać nie tylko na wieczorne wyjścia :) Lubię je coraz bardziej! Nietoperz, który mam na sobie, kosztował ogromny majątek - 3,90 pln :D Tak, tak. 3złote i 90 groszy :) nawet nie zastanawiałam się czy go brać. W dodatku kotki mnie urzekły i postanowiłam zaryzykować i go kupić, nie zważając na zazdrość moich psiaków:)
Zarzuciłam na siebie czarny płaszcz z New Yorkera, włożyłam botki z klamerkami kupione na targu i w drogę;)







 
spodnie/ nietoperz - AeWoman
botki - targ
płaszcz - New Yorker  
biżuteria - Primark