Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mohito. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mohito. Pokaż wszystkie posty

2015-07-19

Black&white jumpsuit

Witajcie :)

Dzisiaj stylizacja z kombinezonem w roli głównej :) Kombinezon ma super zwiewną górę z otwartymi plecami i na ciepłe dni jest świetnym wyborem!
Ponieważ chciałam zachować całość w dość klasycznym i eleganckim wydaniu - mam tylko małą torebkę, naszyjnik i gladiatorki :) 



A Wy nosicie kombinezony? Lubicie je? Ja przyznaję, że bardzo, ale obecnie jako mama karmiąca na "funkcjonalność" tego kombinezonu bardzo narzekam, dlatego nie noszę go zbyt często. Ale są też kombinezony rozpinane z przodu (mam taki z długimi nogawkami ze Stradivariusa, który wciąż czeka na swoją premierę na blogu :) )
 Dajcie znać jak Wam się podoba ta stylizacja :)












kombinezon -Primark
  buty -Allegro
torebka - Aliexpress
okulary / naszyjnik - Mohito
 
 
Do następnego! :)
M.

2015-07-09

Total black with valentino style heels

Witajcie, 
nawet nie zauważyłam kiedy minęło tyle czasu od ostatniego wpisu! Przy Małym Księciu czas szybko leci - skończył już pół roku i ma już nawet jednego zęba :)

Mam nadzieję, że teraz uda mi się wrócić już na stałe :)
Najwyżej nie zawsze będę miała czas coś "skrobnąć", ale przynajmniej będą zdjęcia :)

Teraz też się nie rozpisuję - zostawiam Was ze zdjęciami i pozdrowieniami :)












spodnie/okulary - Mohito
  buty -Deezee
kurtka - New Look
zegarek / bransoletka -Allegro
koszulka - nn
 
Do następnego! :)
M.

2015-04-12

Marmurkowe leginsy

Witajcie :)

Dzisiaj post z bardzo podobną stylizacją do ostatniej, ale jednak trochę zmienioną :) Tym razem leginsy marmurkowe i czarno-biała tunika. Ramoneska z frędzlami, jest idealna na obecną pogodę :)

Nie rozpisuję się dzisiaj -   uciekam do mojego syneczka ;) a Wam życzę udanego tygodnia! :)














  kurtka /leginsy -AeWoman
  buty - Allegro
tunika - New Look
naszyjnik - Cubus
okulary - Mohito

 
Do następnego! :)
M.


2015-03-18

Wiosenny spacer

Witajcie :)

Ostatnio pogoda nas rozpieszcza :) Już tak bardzo czuć i słychać wiosnę, ptaki przed naszym domem urządzają sobie takie trele, że przy zamkniętych oknach słychać je tak głośno, jakby siedziały na parapecie okna :) Bażanty krzyczą co chwilę (słyszeliście kiedyś taki okrzyk? jest rewelacyjny ;) dookoła mojego domu kręci się całe stado bażantów :)), moje psy szczęśliwe tarzają się w trawie, kociaki biegają jak szalone a magnolia puściła już wielkie pąki :) jednym słowem - jest cudnie :)
Taka pogoda sprzyja spacerom, które mój synek uwielbia :) Dzisiejsze zdjęcia są właśnie z jednego z naszych spacerów. 

Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają :)










  bluzka / trencz - Mohito   
spódnica -AeWoman
  buty - CCC
torebka - Primark
 


A tu jeszcze część następnych nowości, na niektóre jeszcze czekam z niecierpliwością :)






Do następnego! :)
M.

2014-11-10

Pudrowa sukienka + skórzane muszkieterki

Witajcie :)

Na początek muszę się usprawiedliwić - chwilę mnie nie było. Musicie wybaczyć, nie dość, że najpierw złapało mnie przeziębienie, później miałam małe kłopoty z ruchomością (stawy odmówiły posłuszeństwa:( ), potem nasz remont nabrał takiego tempa, że bywałam tylko w marketach budowlanych i nie miałam chwili, żeby zrobić jakiekolwiek zdjęcia. Ale już jestem i zamierzam być, póki mi mój błogostan na to pozwoli :) Zostało już nam niewiele czasu do pojawienia się na świecie naszego maleństwa :) Zaczynamy 33 tydzień ciąży :) Poza tym, że ogólnie czujemy się dobrze, to ten błogostan robi się już powoli uciążliwy ;)  No i moje poruszanie się przypomina już teraz turlanie :)

Ale staram się jeszcze jakoś wyglądać i nie straszyć na ulicy ;)
 Jeszcze w połowie ciąży kupiłam w Reserved tą pudrową sukienkę, której jakoś nie miałam okazji Wam pokazać :) Dzisiaj zestawiłam ją z czarnymi rajstopami i skórzanymi muszkieterkami na szpilce, póki jeszcze mogę w nich się poruszać :)Tradycyjnie jest też duży wisior :)
Ostatnio zakochałam się w takich małych torebeczkach w kontrastowych kolorach i taką właśnie torebeczką postanowiłam uzupełnić ten zestaw.
Koniec gadania, zostawiam Was ze zdjęciami :)

ENJOY! :)














sukienka/ muszkieterki - Reserved
  płaszcz / okulary - Mohito
  torebka  - Primark
naszyjnik  - sklep nn 

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)