Witajcie :)
Ostatnio pogoda nas rozpieszcza :) Już tak bardzo czuć i słychać wiosnę, ptaki przed naszym domem urządzają sobie takie trele, że przy zamkniętych oknach słychać je tak głośno, jakby siedziały na parapecie okna :) Bażanty krzyczą co chwilę (słyszeliście kiedyś taki okrzyk? jest rewelacyjny ;) dookoła mojego domu kręci się całe stado bażantów :)), moje psy szczęśliwe tarzają się w trawie, kociaki biegają jak szalone a magnolia puściła już wielkie pąki :) jednym słowem - jest cudnie :)
Taka pogoda sprzyja spacerom, które mój synek uwielbia :) Dzisiejsze zdjęcia są właśnie z jednego z naszych spacerów.
Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają :)
bluzka / trencz - Mohito
spódnica -AeWoman
buty - CCC
torebka - Primark
A tu jeszcze część następnych nowości, na niektóre jeszcze czekam z niecierpliwością :)
Do następnego! :)
M.








