Pokazywanie postów oznaczonych etykietą coat. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą coat. Pokaż wszystkie posty

2015-03-18

Wiosenny spacer

Witajcie :)

Ostatnio pogoda nas rozpieszcza :) Już tak bardzo czuć i słychać wiosnę, ptaki przed naszym domem urządzają sobie takie trele, że przy zamkniętych oknach słychać je tak głośno, jakby siedziały na parapecie okna :) Bażanty krzyczą co chwilę (słyszeliście kiedyś taki okrzyk? jest rewelacyjny ;) dookoła mojego domu kręci się całe stado bażantów :)), moje psy szczęśliwe tarzają się w trawie, kociaki biegają jak szalone a magnolia puściła już wielkie pąki :) jednym słowem - jest cudnie :)
Taka pogoda sprzyja spacerom, które mój synek uwielbia :) Dzisiejsze zdjęcia są właśnie z jednego z naszych spacerów. 

Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają :)










  bluzka / trencz - Mohito   
spódnica -AeWoman
  buty - CCC
torebka - Primark
 


A tu jeszcze część następnych nowości, na niektóre jeszcze czekam z niecierpliwością :)






Do następnego! :)
M.

2014-10-17

Jeans dress | Pytanie zasadnicze

Witajcie!
W ostatnich dniach dudni mi w głowie jedno pytanie. Jest to pytanie zasadnicze. Powodujące u mnie panikę...

 W co ja się ubiorę????????

I wcale nie chodzi mi tu o codzienne rozterki "ciężarówki". To coś dużo, dużo gorszego.

W przyszłym tygodniu będziemy z moim mężem obchodzili dzień niezwykły ( a właściwie nawet dwa :) ). Kiedy nie będąc jeszcze w ciąży, myślałam o nadejściu tego dnia, wiedziałam, że chcę wyglądać olśniewająco... A jak wyobrażałam sobie w co się ubiorę, to widziałam siebie w pięknej sukience, eleganckiej, obcisłej. Do tego delikatna kopertówka i wysokie szpilki. Ja nawet mam tą sukienkę... Wisi w szafie... Czeka na ten dzień. I się nie doczeka... 

Przecież w nią nie wejdę :(

Mogę teraz siedzieć, chlipać do jej zdjęcia i rwać włosy z głowy, bo w jaki sposób w 30 tygodniu ciąży wyglądać olśniewająco????!!

Sukienkę pewnie kojarzycie, pochodzi z Mohito...

Zdjęcie pt:" A miało być tak pięknie..."




Jak ją przymierzyłam to wiedziałam, że to jest to. Że mój mąż jak mnie w niej zobaczy pomyśli sobie "Świętuję 10 lat wspólnego życia z najpiękniejszą kobietą na świecie". Tak, w przyszłym tygodniu mamy 10 rocznicę związku. Tak, chciałam, żeby pomyślał, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie. DLA NIEGO najpiękniejszą. A tymczasem, co nie założę, to najbardziej przypominam baryłkę :( A tu jeszcze zaraz po rocznicy, mąż ma urodziny...

Generalnie jestem załamana i chce mi się tylko płakać, a widok tej sukienki w szafie jeszcze to pogarsza... Może macie jakieś pomysły jak to zrobić, żeby wyglądać olśniewająco z wielkim brzuszkiem, biustem i coraz szerszą pupą? 

Mam w szafie sukienkę, którą nazwałam jeansowym workiem... Kosztowała grosze, jest luźna, więc wygodna. Nie wygląda się w niej olśniewająco ;)
Jak widzicie męczę teraz te koturny kupione na allegro - zawsze to trochę inaczej sylwetka wygląda i trochę (ale niewiele!) podnosi mnie to na duchu...
Z racji coraz chłodniejszej aury, zarzuciłam trencz i komin w pudrowym różu, a pod kominem jeszcze schowałam złoty naszyjnik, bo bez niego sukienka jest taka "goła" ;)
To chyba tyle, zostawiam Was ze zdjęciami i liczę na dobre rady odnośnie pytania zasadniczego ;)















sukienka - AeWoman
  płaszcz - Mohito
  torebka  - nn
buty / zegarek / naszyjnik / komin - Allegro 

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)

 
 

2014-10-06

White dress

Witajcie :)
Przedstawiam Wam wieloryba/ hipopotama*. Te słowa najlepiej oddają moje samopoczucie z ostatnich dni. Czuję się strasznie i w niczym się sobie nie podobam. Nie wiem czy w ciąży zobaczycie mnie w ogóle jeszcze w spodniach, bo ja tego widoku nie jestem w stanie znieść... Wygląda więc na to, że jestem skazana na sukienki i tuniki. Dzisiaj również mam dla Was zestaw z sukienką. Biała, asymetryczna sukienka z Mosquito z wiązaniem. Oryginalnie wiązanie jest do tyłu, ale ja postanowiłam podkreślić brzuszek i owinęłam się dookoła ;)
Do sukienki założyłam złoty, ażurowy naszyjnik i biało-złoty zegarek. Na nogi botki - Wam też jest już tak zimno?;) Narzuciłam też trencz z Mohito. 
Jak Wam się podoba to biało-beżowe połączenie? Ja przyznam się, że jednolitej białej sukienki do tej pory nie miałam w swojej szafie, bo niezależnie od fasonu, zawsze wyglądałam w nich jak dr Zosia z "Na dobre i na złe" ;) Ale w tej chyba udało mi się tego uniknąć :)

















płaszcz/ okulary - Mohito
sukienka - Mosquito
buty/ torebka  - nn
zegarek/ naszyjnik - Allegro 

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)

*niepotrzebne skreślić...

2013-02-09

Sukienkowo-baskinkowo!

Dzisiaj nie-ślubnie:D
Ale za to sukienkowo! Nie wiem jak to jest, ale ostatnio ciągle chcę nosić i (co gorsza!!!) kupować sukienki. W obecnym czasie nie jest to dla mnie najlepsze, bo wydatki ślubne pochłaniają całe moje fundusze! Ale tej sukience nie mogłam się oprzeć... Tak długo kręciłam się koło sukienek z baskinką, że w końcu musiał ten moment nastąpić :)
I tak oto grono sukienkowe powiększyła ta zwykła mała czarna z baskinką:) Bardzo podoba mi się faktura materiału - większość takich sukienek była z gładkich materiałów, a ja szukałam właśnie czegoś takiego :)

Zestaw bardzo prosty, do sukienki dodałam uwielbiane przeze mnie - szczególnie zimą! - zakolanówki z kokardami. Z biżuterii wybrałam tylko malutkie kolczyki i bransoletę z motywem kwiatowym. Jeszcze tylko płaszcz i moje ulubione skórzane kozaki - no bo zima jest - i torba. I w drogę :) 
Zakup sukienki uważam za udany - nasłuchałam się komplementów i nabrałam jeszcze większego przekonania, że na tej jednej sukience z baskinką się nie skończy:D
A następna... może czerwona?:)

PS. szykuje się post DIY, wygrzebałam stare ćwieki i postanowiłam zrobić z nich jakiś użytek:)

SUKIENKA/ DRESS- BERSHKA
BUTY/SHOES - RESERVED
PŁASZCZ/ COAT - ATMOSPHERE
TORBA/ BAG - NN/ ALLEGRO