Pokazywanie postów oznaczonych etykietą płaszcz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą płaszcz. Pokaż wszystkie posty

2015-03-18

Wiosenny spacer

Witajcie :)

Ostatnio pogoda nas rozpieszcza :) Już tak bardzo czuć i słychać wiosnę, ptaki przed naszym domem urządzają sobie takie trele, że przy zamkniętych oknach słychać je tak głośno, jakby siedziały na parapecie okna :) Bażanty krzyczą co chwilę (słyszeliście kiedyś taki okrzyk? jest rewelacyjny ;) dookoła mojego domu kręci się całe stado bażantów :)), moje psy szczęśliwe tarzają się w trawie, kociaki biegają jak szalone a magnolia puściła już wielkie pąki :) jednym słowem - jest cudnie :)
Taka pogoda sprzyja spacerom, które mój synek uwielbia :) Dzisiejsze zdjęcia są właśnie z jednego z naszych spacerów. 

Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają :)










  bluzka / trencz - Mohito   
spódnica -AeWoman
  buty - CCC
torebka - Primark
 


A tu jeszcze część następnych nowości, na niektóre jeszcze czekam z niecierpliwością :)






Do następnego! :)
M.

2014-11-10

Pudrowa sukienka + skórzane muszkieterki

Witajcie :)

Na początek muszę się usprawiedliwić - chwilę mnie nie było. Musicie wybaczyć, nie dość, że najpierw złapało mnie przeziębienie, później miałam małe kłopoty z ruchomością (stawy odmówiły posłuszeństwa:( ), potem nasz remont nabrał takiego tempa, że bywałam tylko w marketach budowlanych i nie miałam chwili, żeby zrobić jakiekolwiek zdjęcia. Ale już jestem i zamierzam być, póki mi mój błogostan na to pozwoli :) Zostało już nam niewiele czasu do pojawienia się na świecie naszego maleństwa :) Zaczynamy 33 tydzień ciąży :) Poza tym, że ogólnie czujemy się dobrze, to ten błogostan robi się już powoli uciążliwy ;)  No i moje poruszanie się przypomina już teraz turlanie :)

Ale staram się jeszcze jakoś wyglądać i nie straszyć na ulicy ;)
 Jeszcze w połowie ciąży kupiłam w Reserved tą pudrową sukienkę, której jakoś nie miałam okazji Wam pokazać :) Dzisiaj zestawiłam ją z czarnymi rajstopami i skórzanymi muszkieterkami na szpilce, póki jeszcze mogę w nich się poruszać :)Tradycyjnie jest też duży wisior :)
Ostatnio zakochałam się w takich małych torebeczkach w kontrastowych kolorach i taką właśnie torebeczką postanowiłam uzupełnić ten zestaw.
Koniec gadania, zostawiam Was ze zdjęciami :)

ENJOY! :)














sukienka/ muszkieterki - Reserved
  płaszcz / okulary - Mohito
  torebka  - Primark
naszyjnik  - sklep nn 

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)


2014-09-25

Czas na trencz!

Witajcie :)
Jakoś tak szybko czas leci - już tydzień bez wpisu! Ale tyle się dzieje :) Mogę się pochwalić, że mam za sobą pierwszą sesję brzuszkową i już zaproszenie na kolejną :)


No i stało się. Przyszła... U nas zrobiło się tak zimno, że musiałam wyjąć z szafy trencz... Jeszcze samo ochłodzenie bym przeżyła, ale najgorsze jest to, że pogoda jest bardzo kapryśna... Podczas robienia zdjęć dla Was najpierw świeciło słońce, za chwilę zerwała się wichura, przy której dosłownie "zmiatało" mnie z drogi, żeby na koniec jeszcze lunęło deszczem! Całe szczęście przed tym ostatnim zdążyliśmy się już schować, ale zdjęcia zmuszeni byliśmy już dokończyć w domu ;)  

Zestaw standardowo prosty - pierwszy raz prezentuję ciuch z kolekcji dla ciężarnych- czyli bluzkę z H&M MAMA :) Do tego spódnica Re. (Nie umiem zrezygnować ze spódnic i sukienek :)) Ale głównym bohaterem jest zdecydowanie trencz. Oj długo chodziłam dookoła niego ;) Absolutnie przemawiało do mnie połączenie beżowej tkaniny ze skórzanymi rękawami. Aż w końcu upolowałam go na znacznej przecenie w Stradim i tak oto wreszcie mógł zacząć cieszyć moje oczy nie tylko wisząc w szafie ;)
















  płaszcz -Stradivarius
  bluzka - H&M Mama
  spódnica -Reserved
buty/ torebka  - nn
zegarek - Mohito

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)

2012-11-22

Studded coat + lace dress

Już kilka razy przekonałam się, że w stosunku do mody nie można używać słowa NIGDY.
Nigdy nie założę. Nigdy nie kupię. Prędzej czy później to się nie sprawdza! Ja - wieloletnia przeciwniczka różu, pewnego dnia, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kupiłam pudrowo-różowy sweter. Po kilku latach wyrzekania i zarzekania się, że NIGDY nie założę nic różowego, zapragnęłam marynarki w mocno soczystym odcieniu tego koloru. Oczywiście kupiłam:) i sweter i marynarka stały się jednymi z moich ulubionych elementów garderoby:)
 Zarzekałam się też, że NIGDY nie kupię jasnego płaszcza. Bo się pobrudzi. Bo ciężko doprać. Bo mało praktyczny. Trwało to, aż do wczoraj:)
Po zobaczeniu tego płaszcza, wszystkie "zarzuty" przeciwko jasnemu płaszczowi okazały się bezsensowne, błahe i całkowicie bez jakiegokolwiek znaczenia. ON musiał być mój.


Ps. a pamiętacie jak było z butami z czubkami? Jeszcze niedawno słyszało się, że NIGDY więcej butów z czubkami, tymczasem w zeszłym sezonie delikatne czubki były hitem!










sukienka / dress - wholesale7.net
płaszcz / coat - shopping
buty / shoes - Reserved