Pokazywanie postów oznaczonych etykietą trencz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą trencz. Pokaż wszystkie posty

2015-03-18

Wiosenny spacer

Witajcie :)

Ostatnio pogoda nas rozpieszcza :) Już tak bardzo czuć i słychać wiosnę, ptaki przed naszym domem urządzają sobie takie trele, że przy zamkniętych oknach słychać je tak głośno, jakby siedziały na parapecie okna :) Bażanty krzyczą co chwilę (słyszeliście kiedyś taki okrzyk? jest rewelacyjny ;) dookoła mojego domu kręci się całe stado bażantów :)), moje psy szczęśliwe tarzają się w trawie, kociaki biegają jak szalone a magnolia puściła już wielkie pąki :) jednym słowem - jest cudnie :)
Taka pogoda sprzyja spacerom, które mój synek uwielbia :) Dzisiejsze zdjęcia są właśnie z jednego z naszych spacerów. 

Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają :)










  bluzka / trencz - Mohito   
spódnica -AeWoman
  buty - CCC
torebka - Primark
 


A tu jeszcze część następnych nowości, na niektóre jeszcze czekam z niecierpliwością :)






Do następnego! :)
M.

2014-11-14

Tuniko-sukienka z siateczkowym dekoltem :)

Witajcie :)

Staram się jakoś do Was przebić spod warstw kurzu, spowodowanego wyburzaniem ścian w naszym domu :) Dzisiaj kolejna ściana zostanie zlikwidowana. A ja muszę sobie radzić pomiędzy tym gruzem i kurzem ;) 

Dzisiaj mała powtórka z ostatniego zestawu - te same buty (jak ja je kocham <3 ) i naszyjnik, ale żeby nie było, że wszystko było, jest inna torebka (ale kolejna mała i kontrastowa ;) ), sukienka, która obecnie wciela się w rolę tuniki (zakupiona w zeszłym roku na allegro) i marmurkowe leginsy. 
Jak widzicie mój Mały Książę rośnie jak na drożdżach - brzusio jest już wielgaśny, a synuś dzielnie oddaje ciosy w moją wątrobę ;) Ale i tak kocham go nad życie i nie mogę się doczekać, aż będzie z nami :) Robimy już powoli ostatnie zakupy i przygotowania, niedługo pokażę Wam coś z wyprawki naszego malucha :)

A tymczasem życzę wszystkim miłego dnia - to już prawie weekend Kochani! :)















sukienka - Allegro
  płaszcz - Stradivarius
  torebka  - Primark
   naszyjnik  - sklep nn
leginsy - AeWoman 


Do następnego! :)
M. w dwupaku :)

2014-11-10

Pudrowa sukienka + skórzane muszkieterki

Witajcie :)

Na początek muszę się usprawiedliwić - chwilę mnie nie było. Musicie wybaczyć, nie dość, że najpierw złapało mnie przeziębienie, później miałam małe kłopoty z ruchomością (stawy odmówiły posłuszeństwa:( ), potem nasz remont nabrał takiego tempa, że bywałam tylko w marketach budowlanych i nie miałam chwili, żeby zrobić jakiekolwiek zdjęcia. Ale już jestem i zamierzam być, póki mi mój błogostan na to pozwoli :) Zostało już nam niewiele czasu do pojawienia się na świecie naszego maleństwa :) Zaczynamy 33 tydzień ciąży :) Poza tym, że ogólnie czujemy się dobrze, to ten błogostan robi się już powoli uciążliwy ;)  No i moje poruszanie się przypomina już teraz turlanie :)

Ale staram się jeszcze jakoś wyglądać i nie straszyć na ulicy ;)
 Jeszcze w połowie ciąży kupiłam w Reserved tą pudrową sukienkę, której jakoś nie miałam okazji Wam pokazać :) Dzisiaj zestawiłam ją z czarnymi rajstopami i skórzanymi muszkieterkami na szpilce, póki jeszcze mogę w nich się poruszać :)Tradycyjnie jest też duży wisior :)
Ostatnio zakochałam się w takich małych torebeczkach w kontrastowych kolorach i taką właśnie torebeczką postanowiłam uzupełnić ten zestaw.
Koniec gadania, zostawiam Was ze zdjęciami :)

ENJOY! :)














sukienka/ muszkieterki - Reserved
  płaszcz / okulary - Mohito
  torebka  - Primark
naszyjnik  - sklep nn 

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)


2014-10-17

Jeans dress | Pytanie zasadnicze

Witajcie!
W ostatnich dniach dudni mi w głowie jedno pytanie. Jest to pytanie zasadnicze. Powodujące u mnie panikę...

 W co ja się ubiorę????????

I wcale nie chodzi mi tu o codzienne rozterki "ciężarówki". To coś dużo, dużo gorszego.

W przyszłym tygodniu będziemy z moim mężem obchodzili dzień niezwykły ( a właściwie nawet dwa :) ). Kiedy nie będąc jeszcze w ciąży, myślałam o nadejściu tego dnia, wiedziałam, że chcę wyglądać olśniewająco... A jak wyobrażałam sobie w co się ubiorę, to widziałam siebie w pięknej sukience, eleganckiej, obcisłej. Do tego delikatna kopertówka i wysokie szpilki. Ja nawet mam tą sukienkę... Wisi w szafie... Czeka na ten dzień. I się nie doczeka... 

Przecież w nią nie wejdę :(

Mogę teraz siedzieć, chlipać do jej zdjęcia i rwać włosy z głowy, bo w jaki sposób w 30 tygodniu ciąży wyglądać olśniewająco????!!

Sukienkę pewnie kojarzycie, pochodzi z Mohito...

Zdjęcie pt:" A miało być tak pięknie..."




Jak ją przymierzyłam to wiedziałam, że to jest to. Że mój mąż jak mnie w niej zobaczy pomyśli sobie "Świętuję 10 lat wspólnego życia z najpiękniejszą kobietą na świecie". Tak, w przyszłym tygodniu mamy 10 rocznicę związku. Tak, chciałam, żeby pomyślał, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie. DLA NIEGO najpiękniejszą. A tymczasem, co nie założę, to najbardziej przypominam baryłkę :( A tu jeszcze zaraz po rocznicy, mąż ma urodziny...

Generalnie jestem załamana i chce mi się tylko płakać, a widok tej sukienki w szafie jeszcze to pogarsza... Może macie jakieś pomysły jak to zrobić, żeby wyglądać olśniewająco z wielkim brzuszkiem, biustem i coraz szerszą pupą? 

Mam w szafie sukienkę, którą nazwałam jeansowym workiem... Kosztowała grosze, jest luźna, więc wygodna. Nie wygląda się w niej olśniewająco ;)
Jak widzicie męczę teraz te koturny kupione na allegro - zawsze to trochę inaczej sylwetka wygląda i trochę (ale niewiele!) podnosi mnie to na duchu...
Z racji coraz chłodniejszej aury, zarzuciłam trencz i komin w pudrowym różu, a pod kominem jeszcze schowałam złoty naszyjnik, bo bez niego sukienka jest taka "goła" ;)
To chyba tyle, zostawiam Was ze zdjęciami i liczę na dobre rady odnośnie pytania zasadniczego ;)















sukienka - AeWoman
  płaszcz - Mohito
  torebka  - nn
buty / zegarek / naszyjnik / komin - Allegro 

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)