Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ramoneska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ramoneska. Pokaż wszystkie posty

2015-07-09

Total black with valentino style heels

Witajcie, 
nawet nie zauważyłam kiedy minęło tyle czasu od ostatniego wpisu! Przy Małym Księciu czas szybko leci - skończył już pół roku i ma już nawet jednego zęba :)

Mam nadzieję, że teraz uda mi się wrócić już na stałe :)
Najwyżej nie zawsze będę miała czas coś "skrobnąć", ale przynajmniej będą zdjęcia :)

Teraz też się nie rozpisuję - zostawiam Was ze zdjęciami i pozdrowieniami :)












spodnie/okulary - Mohito
  buty -Deezee
kurtka - New Look
zegarek / bransoletka -Allegro
koszulka - nn
 
Do następnego! :)
M.

2015-04-20

baby blue

Witajcie :)

Dzisiaj mam dla Was stylizację z weekendu. Pogoda zachęca do wyciągnięcia z szafy nie tylko lżejszych rzeczy, ale też jaśniejszych :) Cieszy mnie to, bo uwielbiam pastele :) W tym wydaniu pastele jeszcze połączone z czernią, co było również wymogiem pogody, bo pomimo słońca, mocno wiało - moją walkę z wiatrem widać na zdjęciach ;)

Życzę Wam miłego tygodnia i uciekam na spacer z moim Małym Księciem :)









  spódnica -AeWoman
  buty - Allegro
kurtka - Zara
naszyjnik - Primark
koszulka - Sinsay
 
Do następnego! :)
M.

2015-04-12

Marmurkowe leginsy

Witajcie :)

Dzisiaj post z bardzo podobną stylizacją do ostatniej, ale jednak trochę zmienioną :) Tym razem leginsy marmurkowe i czarno-biała tunika. Ramoneska z frędzlami, jest idealna na obecną pogodę :)

Nie rozpisuję się dzisiaj -   uciekam do mojego syneczka ;) a Wam życzę udanego tygodnia! :)














  kurtka /leginsy -AeWoman
  buty - Allegro
tunika - New Look
naszyjnik - Cubus
okulary - Mohito

 
Do następnego! :)
M.


2015-03-30

Frędzle

Witajcie :)

Ostatnio cieszyłam się jak to nas pogoda rozpieszcza, a teraz jesteśmy uwięzieni w domu przez przeraźliwe wichury :(
I jeszcze dodatkowo walczymy z chorobą :( Dlatego nie rozpisuję się zbytnio, bo uciekam wygrzewać się pod kołdrą, a Was zostawiam ze zdjęciami z soboty. Mam nadzieję, że wiosna wróci do nas na dobre.









 koszula/ kurtka -AeWoman
  buty - Allegro
jeansy/ torebka - New Look

 
Do następnego! :)
M.

2014-09-27

Dresowa sukienka :)

Witajcie :)
Dzisiaj chciałam Wam pokazać jeden z moich nabytków po 29,90, o których wspominałam kilka postów wcześniej. Jest to zwykła, szara, dresowa sukienka :) Mi spodobało się połączenie jej z kolorowym i bardziej eleganckim naszyjnikiem - nadaje jej wtedy mniej zwyczajnego ( i może domowego) wyglądu :) Jak widać na zdjęciach - wiało, więc bez ramoneski ciężko się już obejść :( Do tego trochę ciężkie buty, do których zaczynam mieć słabość...
Podsumowując: wygoda niezwykła :) A i wygląd, mam nadzieję ;), nie najgorszy :)
Dajcie znać co myślicie :)








 
  ramoneska - Zara
  sukienka - AeWoman
buty/ torebka  - nn
zegarek/ naszyjnik - Allegro

Do następnego! :)
M. w dwupaku :)

2014-09-09

Bonjour Monsieur / Szara maxi vol.1

Tak, jak już pisałam na szarą maxi nie musicie długo czekać ;)
Jestem zachwycona tą spódnicą za każdym razem kiedy ją widzę w szafie i kiedy ubieram na siebie :)


Taka spódnica jest świetną bazą do wielu zestawów! Praktycznie wszystko, co wyciągnę z szafy tworzy z nią fajny zestaw :) A do tego jest tak niesamowicie wygodna... A wiecie doskonale, że w TYM stanie bardzo cenię sobie wygodę :) Możecie się spodziewać wielu stylizacji z tą spódnicą na blogu .

Obecnie uważam tą szarą maxi za najlepszy zakup, jakiego dokonałam podczas ciąży :) Szczególnie, że zapłaciłam za nią wielce wygórowaną sumę 29 złotych ;) A teraz szkoda mi wydawać na siebie, jakoś większą siłę oddziaływania mają na mnie ciuszki i rzeczy potrzebne dla naszego Małego Księcia :) Tym bardziej zadowolona byłam wybierając się ostatnio (i przedostatnio ;)) na zakupy. Upolowałam w sumie 7 rzeczy, których cena nie przekraczała 30 złotych :) Jedną z nich jest właśnie ta szara maxi, poza nią są jeszcze: 3 sukienki, 2 pary leginsów i bluzka :) I taki shopping to ja rozumiem ;) 
Na "pamiątkę" zrobiłam jeszcze zdjęcia kilku metek, których jeszcze nie zdążyłam oderwać:)


No to czas na bohaterkę dnia ;)
Na początek bardziej klasyczne pod względem kolorów zestawienie :)
Biały t-shirt z wąsami Atmosphere, kryształowy wisiorek i ramoneska. Prosto i wygodnie :) Ale żeby nie było całkiem nudno dodałam duży, błyszczący naszyjnik.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba :) No i dajcie znać jak Wy nosiłybyście taką spódnicę? :)

Zostawiam Was już ze zdjęciami :)













ramoneska - Zara
spódnica - AeWoman
t-shirt - Primark
okulary - Mohito
naszyjnik - Lolita


Do następnego! :)
M. w dwupaku :)